Coördinatie Lotgenotencontact

Vacature, wordt voorlopig waargenomen door Rien Knol

E: lotgenoot@prostaatkankerstichting.nl
T: 0800-9992222
(maandag, dinsdag en vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en dinsdag en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur)

***

Secretariaat

Agnes Pap
T: 088 00 29 768
Esecretariaat@prostaatkankerstichting.nl

Postadres:
ProstaatKankerStichting.nl
Postbus 8152
3503 RD Utrecht

***

Regiovertegenwoordiging Groningen, Friesland en Drenthe

Jan Janssens
T: 050-5347918
E: jansshof@kpnplanet.nl

***

Regiovertegenwoordiging Overijssel

Piet Brok
T: 06-52811491
E: piet.brok@home.nl

Richard Minnen
T: 054-7274093
E: richard.minnen@planet.nl

***

Regiovertegenwoordiging Gelderland:

Wim Pas
T: 0344-624116
E: info@wellness-well.com

Henk te Vruchte
T: 0544-375107
E: henkenlucie@planet.nl

***

Regiovertegenwoordiging Utrecht/Flevoland

Willem J.C. van der Pol
T: 030-603 23 02, 06 21867793
E: wjcvanderpol@kpnmail.nl

***

Regiovertegenwoordiging Noord Holland

Walter Driessen
T: 06-12517791
E: wl3ssen@planet.nl

***

Regiovertegenwoordiging Zuid Holland

Aart van Dijk
T: 06-22808423
E: aart.vandijk@planet.nl

***

Regiovertegenwoordiging Zeeland

Rob Mol
T: 0118-625292
E: rob.bmw@kpnplanet.nl

***

Regiovertegenwoordiging Noord Brabant

Dorus Lendering
E: dorus@lendering.eu

***

Regiovertegenwoordiging Limburg

Dorus Lendering
E: dorus@lendering.eu

***

Redactie Website

E: secretariaat@prostaatkankerstichting.nl

***

Vrijwilligerszaken

Harry Boogh
E: harryboogh@prostaatkankerstichting.nl

***

Internationale contacten

Will Jansen
E: willjansen@prostaatkankerstichting.nl

***

Redactie Nieuws

Cees Meijer
E: redactie@prostaatkankerstichting.nl